Lyžovačka v roku 2022

Posted by Diego on 2022/2/17 16:23:27
Ahojte medvedi.
Tak zimu už pomaly máme za sebou a je tu možnosť jarnej lyžovačky. Moji doktori mi ju nezakázali a tak môžem plánovať ski výjazdy .Počasie sa už vybláznilo,fronty už zoslabli .Naše lyžovanie budú ovplyvňovať dva faktory-jarné školské prázdniny a počasie. Prázdniny sú jasné-
budúci týždeň košický kraj, potom bratislavský kraj a nakoniec bystrický kraj.V čase prázdnin bystrického kraja nemá význam nikám ísť, lebo všetky Ski sú v stredoslovenskom kraji.V čase bratislavského kraja je to na pováženie, Do Tatier určite nemá význam ísť .Ideálne by bolo ísť od budúceho pondelka do piatku. Lenže predpoveď je nijaká, žiadna tlaková výš .Predpokladám lyžovačku s ubytovaním na tri noci.A na to treba takéto stále počasie. Vyzerá to proste tak,že na spoločnú lyžovačku pôjdeme až po prázdninách od 14.marca a pravdepodobne do V.Tatier. Tam budú podmienky ako vždy OK.Smutná správa je,že nebude k dispozícii chata v Lesnej ani v Štiavnici, ako dôchodcovia už na ňu nemáme nárok......Takže by bolo dobré od 14.3 do 25.3 si nič neplánovať okrem lyžovačky. O termíne sa rozhodne ako vždy 4 dni predtým a dead line bude 36 hodín.
Pre šedivých dôchodcov Vlada a a mňa sa tu rysuje dvojdňový výjazd v termíne KE a BA v prípade dobrého počasia do B.Bystrice a tam sa s Palčim a mojím švagrom zúčastniť rozcvičky na miestnych svahoch. Diega nespomínam, lebo my s Vladom máme možnosť ubytovania u príbuzných, Jedine, že by si zohnal ubytovanie sám.

Tu je plán- platí len v prípade dobrého počasie. Lyžuje sa len v pracovných dňoch od pondelka do piatku. Ak chce niekto lyžovať aj cez víkend,tak to bohužiaľ bez mňa.

Prázdniny KE termín 21.2 - 25.2. bude prázdno na svahoch .
Prázdniny BA termín 28.2 - 4.3. bude to už horšie - tí su všade
Prázdniny BB termín 7.3 - 11.3. nejdeme nikam - domáci to zaplnia

HLAVNÝ JARNÝ termín 14.3. - 18.3.
Náhradný jarný termín 21.3. - 25.3.

Teším sa konečne na stretnutie s vami na lyžiach po dvoch rokoch.
Dodo

This Post was from: http://www.moje-stranky.eu/newbb/viewtopic.php?forum=40&topic_id=89&post_id=199