Hlavné menu
Správy
Lyžovanie : Spálená v Januári.
Posted by Diego on 19-01-2016 13:50:00 (563 reads) News by the same author

Open in new window

Nazdar Medvjedi,vezmem to stručne, prvý deň - Štvrtok 14.Januára už poznáte z predošlého mailu aj s foto dokumentáciou. Bolo to super, ako skonštantoval aj Palimacko.
Piatok už nebol taký pekný, ale dalo sa, to znamená, že oblačnosť sa držala okolo 2200 m.n.m. Bolo teda vidieť na svah bez problémov. Sobotienka bola ale ťažká, nie kvôli počasiu, ale kvôli roztraseným žalúdkom.Okrem nás bola chata Zverovka tento rok celkom slušne obsadená. Výprava z Moravy počítala okolo 10 kuskov a výprava z vychodu Slovenska okolo 8 kuskov. Podvečer z piatka na sobotu sme boli nebadane spolu s Janom zahrnutí do spojeného vyhodniarsko-moravského pitného kolektívu, kua a mali sme čo robiť, aby sa nám o 01:30 podarilo nebádane vykĺznuť do nášho brloha. V útrobách čriev nám žblnkalo 6 horcov a v mojich aj 3 alebo 4 pivaaaa, Jano pivo nepije. Mal šťastie.


Sobotňajšie ráno bolo ťažké, ťažko sa vstavalo na 8:30 na raňajky, ale nádherne sa po nich išlo znova do pelechu. Na svah sme sa vyhupli až okolo 13:00 hod. Moja prupovídka "Ťažké sú rana alkoholikov" sa znova potvrdila...
V Nedeľu, keď bolo znova "italiáno azzuro" som už ja cestoval domov. Jano ma odviezol do Podbielu a odtiaľ som vlakom o 11:08 nabral smer Bratislava (s prestupom v Kraľovanoch). V rýchliku som trávil čas príjemným posedením v reštauračnom vagóne pri Čarngurskom rezni a Plzeňskom zlatom moku. Toť vsjo, česť práci. S pozdravom Športu zdar a lyžovaniu zvlášť sa lúči s vami JožinBear.

Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article
The comments are owned by the poster. We aren't responsible for their content.