Hlavné menu
Správy
Lyžovanie : Prvá lyžovačka v decembri 2010
Posted by Diego on 05-12-2010 19:10:00 (763 reads) News by the same author

Tak a po trojdennom snežení konečne v sobotu vykuklo aj slniečko. Neváhali sme a išli sme skúsiť prvý sneh. Veď nakoniec stále platí, kto na snehu bude posledný tak prvému platí. Takže tu je fotodokumentácia z prvého lyžovania 4.Decembra 2010. Vlado a Dodo zvolili tentokrát nordic sky (bežkárske lyžovanie)a ja som vytiahol svoje plastikové boty, keďže som nešiel do roboty, lyže a pásy, že ak nebudú ťahať tak si aspoň vyšľapnem Babu a zlyžujem kilometer. Po krátkom nasadení na bežkárskom okruhu, sme zabočili k zjazdovke a ja som si konečne užíl lyžovanie v prašane. Škoda že už to nebolá súvislá vrstva, ale aj tak ešte bolo kde lyžovať. Vyšľapal som si to po 500 a nedalo my aby som si ju tiež nezlýžoval. Potom som to ešte raz vyšľapal povedľa zjazdovky až ku Chate na Korennom vrchu, ke ma už čakali staré medveďe. Veď aj krčma patrí k pohode lyžovania.

Keďže ma Diego nanaučil ako sa zaklada nový príspevok cez edit som sa vlúpil na vašu stranku a pridal niekoľko foto z nedeľného lyžovania (1 deň po ...) Po kliknutí na obrázok uvidite viac fotiek vo fotogalérii.
Pavel.

Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article
The comments are owned by the poster. We aren't responsible for their content.

Poster Thread
Joenew
Posted: 2010/12/6 15:18  Updated: 2010/12/6 15:18
Moderator
Joined: 2009/7/16
From:
Posts: 11
 Re: Prvá lyžovačka v decembri 2010
Tos vy si hovorite kamarati ? Vy medvede, hanebne ste vyuzili moj odchod do Prievidze na prve tohtosezonne lyzovanie a odsudili ma tak len do role pivoplatica. Sak dockajte.
Pekne paaani, pekne, prekvapuju ma len tie bezky u Kochana a Rogera (kedy ste zainvestovali do bezeckej vystroje?), ked to takto pojde dalej, za chvilu budu sportovo najvsestrannejsia dvojica naseho oddielu starych medvedov (zjazdove lyzovanie, nordic lyzovanie, vysokohorska turistika, cyklistika, slovensky trojboj, slovenska hadzana atd), hoci zatial sa predsa len pomaly pomalicky terigaju za Sakalom a Johnom ...
Skoda, ze som sa nemohol zucastnit ako servisny technik - mazanie lyziii.
Najblizsie dva vikendy som tu v Blave, takze by sme mohli vymysliet nejaku podobnu akciu tentokrat aj s mojou ucastou.

S pozdravom sportu zdar a lyzovaniu zvlast, Jozin